Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ROZWÓJ i KARIERA 2019 - cykl bezpłatnych warsztatów w WSB w Opolu

Dynamika rynku pracy sprawia, że co jakiś czas zadajemy sobie pytanie, w którym kierunku dalej rozwijać się zawodowo. Czy podnosić swoje dotychczasowe kwalifikacje, uzupełniać wiedzę o użyteczne rozwiązania z innych branż, czy może całkowicie się przekwalifikować? 

Dowiedz się jak różne są dziś możliwości rozwoju kariery - zapraszamy na bezpłatne warsztaty ROZWÓJ I KARIERA 2019 do Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu!

ROZWÓJ i KARIERA 2019 to cykl bezpłatnych warsztatów rozwoju profesjonalnych kompetencji i marki osobistej, przygotowanych we współpracy z kierownikami studiów podyplomowych WSB w Opolu. Wśród zaproponowanych 14 tematów warsztatów m.in. te z obszaru komunikacji, planowania, logistyki, brandingu, jak również tworzenia i wykorzystywania narzędzi IT, sprzedaży, zarządzania i bezpieczeństwa informacji. 

Wybierz warsztat dla siebie i wyślij zgłoszenie: 

Do udziału w warsztatach ROZWÓJ i KARIERA 2019 zapraszamy osoby, które chcą podnieść swoje dotychczasowe kompetencje zawodowe lub myślą o przekwalifikowaniu się w niedługim czasie. 

Każdy z warsztatów poprowadzi wykładowca studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu –udział jest zatem doskonałą okazją, by porozmawiać z praktykiem o możliwościach rozwoju zawodowego w danej branży. 

Zapisy na warsztaty prowadzone są jedynie za pośrednictwem formularza elektronicznego. Prosimy o dokładne zapoznanie się z terminami warsztatów, ponieważ część odbywa się symultanicznie. O możliwości udziału w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatu w przypadku małej liczby zgłoszeń lub innych zdarzeń losowych. 

Źródło informacji: materiały własne WSB, za http://www.ocrg.opolskie.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx