Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ABC działalności gospodarczej – szkolenie w Gorzowie Wlkp.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na szkolenie dotyczące zakładania działalności gospodarczej, które odbędzie się w piątek (12 kwietnia) w godzinach 10:00 – 14:00 w Gorzowie Wlkp.

O szkoleniu

Podczas szkolenia przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu. Wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Omówione zostaną prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej, zobowiązania przedsiębiorcy wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Szkolenie kierowane jest do osób fizycznych planujących założenie własnej działalności gospodarczej.

Szkolenie odbędzie się 12 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w Gorzowie Wlkp. w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, sala 216, II piętro.

Więcej informacji

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia 2019 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ (http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=312960)

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: http://lubuskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx