Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Festiwal Produktów Regionalnych „Sielskie Smaki”

Premierowa odsłona imprezy odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2019 roku w nowo wybudowanym centrum Global Expo, które powstało w ramach rewitalizacji części terenów FSO w Warszawie ul. Modlińska 6D. Honorowy patronat nad festiwalem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a partnerem wydarzenia jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Wydarzenie stwarza okazję dla lokalnych producentów z całej Polski, by zaistnieć z ofertą nie tylko wśród tysięcy warszawiaków, ale też przedstawicieli branży, w tym sieci handlowych, sklepów spożywczych czy sektora HoReCa.

Targi chcą promować wyroby tradycyjne, lokalne i ekologiczne oraz żywność certyfikowaną, które w ostatnich latach cieszą się szczególną popularnością. Swoje miejsce znajdą tu również producenci napojów na bazie naturalnych składników, ekologicznych karm dla zwierząt domowych, kosmetyków naturalnych, tesktyliów z naturalnych surowcow, twórcy rękodzieła i sztuki ludowej. Nie zabraknie też akcesoriów do domu w estetyce folk, wyrobów „handmade”, mody ludowej, a także eko organizacji, stowarzyszeń, izb i fundacji.

Źródło: http://www.produktyregionalne.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx