Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wybrane działania PROW 2014-2020 - szkolenie w Poznaniu

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu organizuje w dniu 04.02.2019r. szkolenie: Wybrane działania PROW 2014-2020: „Inwestycje mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych”, „Małe przetwórstwo”. oraz „Ocena postępowań ofertowych – problemy związane z oceną oraz analiza przypadków”.  

W trakcie szkolenia poruszone zostaną zagadnienia dotyczące kryteriów dostępu, zasad ubiegania się o pomoc w ramach w/w działań, w tym wypełniania niezbędnych dokumentów aplikacyjnych oraz problemów pojawiających się na etapie realizacji postępowania ofertowego. Szkolenie poprowadzą pracownicy Biura Wsparcia Inwestycyjnego, Oddziału Regionalnego ARiMR w Poznaniu


Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 45,00 zł od osoby (obiad i serwis kawowy). Opłata dla pozostałych osób wynosi 81,00 zł brutto, w tym obiad, serwis kawowy i dydaktyka.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 31 stycznia 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 618201971.

Osoby do kontaktu:
- rekrutacja i organizacja – Małgorzata Kossowska Górecka, tel. 618232081 w.114,
- zagadnienia merytoryczne – Oskar Wysocki 618232081w. 102

Załączniki:

- harmonogram szkolenia

- karta uczestnictwa

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx