Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Otwarty Konkurs na Dofinansowanie Przedsięwzięć na rzecz Dialogu i Porozumienia w Stosunkach Polsko-Rosyjskich

Otwarty Konkurs na Dofinansowanie Przedsięwzięć na rzecz Dialogu i Porozumienia w Stosunkach Polsko-Rosyjskich, organizowany przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia umożliwia ubieganie się o dofinansowanie każdemu, kto ma pomysł na realizację przedsięwzięcia na rzecz dialogu i porozumienia między Polską i Rosją. 

Jakie to mają być przedsięwzięcia, zależy wyłącznie od inwencji wnioskodawców. Dofinansowujemy zarówno duże wydarzenia o charakterze ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym, jak i skromne, lokalne inicjatywy adresowane do miejscowych społeczności. Mogą to być imprezy kulturalne, projekty naukowe, warsztaty, konferencje, seminaria, debaty. Celem konkursu jest wsparcie najlepszych projektów, które przybliżą odbiorcom współczesną Polskę i Rosję oraz pogłębią ich wiedzę o historii i kulturze obu narodów.

Do udziału w Otwartym Konkursie zapraszamy szkoły i uczelnie wyższe, fundacje, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, samorządy terytorialne, jak również  osoby prywatne. Każdy projekt powinien mieć jasno określony cel, temat i scenariusz. Nie narzucamy, jakiego rodzaju mają to być przedsięwzięcia i w jakiej formie mają być realizowane.

Szczegóły edycji 2019 - zapraszamy do udziału

Źródło: http://www.cprdip.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx