Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Dodatkowa forma rozwoju przedsiębiorstw - zaproszenie na bezpłatne spotkanie informacyjne w Olsztynie

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Instrumenty finansowe jako dodatkowa forma wsparcia rozwoju przedsiębiorstw”.

Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, który zainteresowani są zwrotnymi instrumentami finansowymi.

Podczas spotkania poruszane będą tematy związane ze wsparciem rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw w ramach programu „Przedsiębiorcze Warmińsko-Mazurskie”.

Uczestnicy zapoznają się również z instrumentami finansowymi Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.
Wydarzenie zaplanowano na 4 lutego 2019 roku w Olsztynie (Hotel Park, al. Warszawska 119). Zgłoszenia przyjmowane są do 30 stycznia do godz. 14.

Więcej informacji:
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie
tel.: 89 512 54 82/83/84/85/86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.warmia.mazury.pl/

Najnowsze