Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Future Heroes - zaproszenie do udziału w projekcie

W imieniu zespołu Fundacji Służby Rzeczypospolitej zapraszamy młodych przedsiębiorców do udziału w projekcie Future Heros. Inicjatywa skierowana jest do osób działających poza wielkimi miastami, którzy są w stanie łączyć przedsiębiorczość z aktywnością społeczną, czyli aspirować do grona Future Heroes – bohaterów II stulecia RP. Kulminacją przedsięwzięcia będzie spotkanie networkingowo-szkoleniowe w Warszawie.

Projekt służy promowaniu postaw młodych przedsiębiorców i przedsiębiorczyń zaangażowanych społecznie. Wszystkim, którzy wypełnią kwestionariusz dostępny na stronie www.futureheroes.pl  pod zakładką „Zgłoś się” i zadeklarują udział w projekcie, umożliwiony zostanie dostęp do materiałów użytecznych w działaniach biznesowych i społecznych. Wybrani kandydaci otrzymają zaproszenie na wspólne warsztaty w Warszawie, a pozostałym zapewniony będzie dostęp online. W ten sposób wszyscy będą mogli:

  • poznać przykłady osób, które już z powodzeniem realizują działania biznesowe i społeczne,
  • nauczyć się metod zarządzania własnymi emocjami i lepszego komunikowania się z otoczeniem,
  • dowiedzieć się czegoś o technikach samomotywacji i wzmocnienia własnej energii działania,
  • odkryć nowe możliwości korzystania z różnych dostępnych form mediów społecznościowych,
  • dowiedzieć się co to są firmy turkusowe i jakie są wyniki ich działania,
  • zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie budowania własnej marki,
  • dołączyć do szeregów współpracowników dużych organizacji, zajmujących się dobroczynnością i filantropią, jeśli odpowiadać im będzie oferta tych organizacji,

Więcej informacji na stronie: http://www.futureheroes.pl/ 

Źródło: www.ksow.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx