Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do Różana na szkolenie pn. „Innowacyjna gospodarska pasieczna”

Zapraszamy 10 października 2018 r. do Różana (ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 16) na szkolenie pn. „Innowacyjna gospodarska pasieczna”. Szkolenie skierowane jest do pszczelarzy, rolników, doradców, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych tematem mieszkańców obszarów wiejskich.

Celem szkolenia jest promowanie innowacji w zakresie produkcji pszczelarskiej, upowszechnienie wiedzy oraz podniesienie umiejętności w zakresie gospodarski pasiecznej. Ważna jest również wymiana doświadczeń pomiędzy nauką a praktyką.

Szkolenie organizowane jest w ramach realizacji Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Program:

9.30 Rejestracja uczestników

9.45 Otwarcie szkolenia – Bogdan Bagiński- dyrektor Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie oddział w Ostrołęce

10.00 Możliwości wykorzystania doświadczeń brytyjskich pszczelarzy w polskich pasiekach - mgr inż. Piotr Nowotnik – mistrz pszczelarz, publicysta

12.15 Przerwa kawowa

12.30 Innowacyjność i diagnostyka w ochronie zdrowia pszczół - – lek. wet. Artur Arszułowicz

14.45 Dyskusja i podsumowanie szkolenia

15.15 Obiad

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o kontakt z organizatorem: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie, Oddział Ostrołęka, ul. Targowa 4, 07-410 Ostrołęka, tel./fax 29 760 03 69, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt: Urszula Głażewska, tel. 29 769 49 57, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 października 2018 r.

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx