Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję - Innowacyjność warunkiem wzrostu dochodu rolniczego

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wraz z Centrum Doradztwa Rolniczego mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji nt.: Innowacyjność warunkiem wzrostu dochodu rolniczego, zorganizowanej po raz XIV pod nazwą DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO. 

Konferencja odbędzie się w dniu 16 października 2018 roku w Centrum-Wystawowo Szkoleniowym w Sielinku k/Opalenicy, ul. Parkowa 2, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Konferencja DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO pt. „Innowacyjność warunkiem wzrostu dochodu rolniczego”, jest kontynuacją organizowanej corocznie od 2004 roku konferencji DNI PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO.

Podczas konferencji zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania i doświadczenia z ich wdrażania w produkcji roślinnej i zwierzęcej z uwzględnieniem najnowszych trendów, wymogów i korzyści w takich obszarach jak:
• Uproszczone metody uprawy
• Innowacyjne metody nawożenia roślin
• Nawożenie roślin a ochrona środowiska
• Optymalna organizacja produkcji bydła mlecznego i opasowego
• Produkcja trzody chlewnej a ASF
• Innowacje w chlewni

Uzupełnieniem obrad plenarnych konferencji będą prezentacje dwóch gospodarstw rolnych. Pierwsza z nich zainteresuje rolników zajmujących się produkcją bydła mlecznego w zakresie profilaktyki i organizacji produkcji w dużym stadzie. W trakcie drugiej prezentacji będzie można wymienić doświadczenia związane ze zmianą profilu produkcji, jako alternatywą dla producentów trzody chlewnej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie Karty zgłoszenia i przesłanie jej do 8 października 2018 roku pocztą, faksem lub e-mailem na adres:
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań
lub faksem 61 868 56 60
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logoCDR

Dodatkowych informacji udzielają:
Piotr Kujawa, tel. 61 863 04 29, 502 184 324, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
Anna Pabich, tel. 61 823 20 81 wew. 137, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Pliki do pobrania:
-Karta zgłoszenia
-Ulotka informacyjna - strona 1
-Ulotka informacyjna - strona 2
-Mapka dojazdu

Źródło: https://www.cdr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx