Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Sprzedaż bezpośrednia produktów rolnych - narzędzia internetowe" - zaproszenie na szkolenie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu organizuje w dniu 6. listopada 2018 r. (wtorek) w siedzibie Oddziału CDR w Poznaniu przy ul. Winogrady 63, szkolenie nt.: Sprzedaż bezpośrednia nieprzetworzonych i przetworzonych produktów rolnych – strategia i narzędzia „go-to-market”

Celem szkolenia jest:

  • poznanie technologii i narzędzi internetowych wspierających sprzedaż bezpośrednią
  • pozyskanie wiedzy o metodach tworzenia strategii wprowadzania produktu rolnego na rynek
  • zaznajomienie się z dobrymi praktykami i konkretnymi przykładami marketingu rolnego

Czas trwania 9.30 – 16.00

Szkolenie jest skierowane do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych oraz rolników. 

Szkolenie będzie prowadził doradca, kierownik projektów w obszarze marketingu rolnego i nowych technologii - mgr Sebastian Balcerak SBC Consulting

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 45,00 zł od osoby (obiad i serwis kawowy). Opłata dla pozostałych osób wynosi 130,08 zł netto (netto + 23% VAT = 160,00 zł brutto), w tym obiad, serwis kawowy i dydaktyka. Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

W przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych usługa zwolniona z VAT.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 31. października 2018 r. (środa),
e-mailem /skan/: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem: 61 8201971 lub pocztą tradycyjną na adres:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Opiekę merytoryczną sprawuje: Oskar Wysocki - tel.: 61 823 20 81 wew. 124, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekę organizacyjną sprawuje: Małgorzata Górecka - tel.: 61 823 20 81 wew. 133, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Źródło: https://www.cdr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx