Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Wyróżnij się! – Specjalizacja w turystyce kluczem do sukcesu” - zaproszenie na konferencję w Minikowie

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na konferencję pn.
„Wyróżnij się! – Specjalizacja w turystyce kluczem do sukcesu”,
która  odbędzie się 3 października 2018 r., w godz. 9.00-15.30 w sali konferencyjnej KPODR w Minikowie koło Nakła.

Celem spotkania jest przekazanie wiedzy dotyczącej prowadzenia specjalistycznej działalności turystycznej na obszarach wiejskich w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Do udziału zapraszamy osoby z terenu województwa kujawsko-pomorskiego prowadzące działalność turystyczną na obszarach wiejskich lub planują prowadzenie takiej działalności oraz doradców rolnych. Liczba miejsc ograniczona. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą do 27 września 2018 r. do godz. 12:00, drogą pocztową lub dostarczone osobiście do siedziby Ośrodka na adres: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Minikowo 1, 89-122 Minikowo k. Nakła nad Notecią z dopiskiem: „Wyróżnij się”

Osoba do kontaktu:
Aleksandra Hapka
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 693 301 527, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DO POBRANIA (karta zgłoszeniowa, program konferencji)

program konferencji

karta_zgloszeniowa

Źródło: http://www.kpodr.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx