Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję w Olsztynie "Zielone Lato – turystyka wiejska na Warmii i Mazurach. Cudowie tu być!"

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego  Gustaw Marek Brzezin, ma zaszczyt zaprosić na konferencję:  Zielone Lato – turystyka wiejska na Warmii i Mazurach. Cudowie tu być! - 12 października 2018 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie ul. Jagiellońska 91a

W programie konferencji: Podróżujesz by opowiadać. Jak wykorzystać siłę storytellingu we współczesnej turystyce? Social media  - skuteczny sposób promocji turystyki wiejskiej? Podsumowanie projektu „Kampania promocji turystycznej Warmii i Mazur” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013; Zielona terapia w turystyce wiejskiej – czyli hortiterapia sposobem na stworzenie nowej marki w turystyce wiejskiej na Warmii i Mazurach; Ekoturystyka  na Warmii i Mazurach na przykładzie Ogrodów Pokazowych i Motylarni w Marcinkowie; Reminiscencja „Zielonego Lata” – gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy; Zielone Lato. Cudownie tu być ! – mój sposób na życie i biznes na Warmii i Mazurach. Prezentacja laureatów Konkursu Agro-Eko-Turystycznego Zielone Lato; Choroby odkleszczowe – współczesne zagrożenie; Wymagania w zakresie bezpieczeństwa żywności oferowanej gościom w gospodarstwach agroturystycznych.

PROGRAM DO POBRANIA

Konferencja organizowana jest w ramach trwałości projektu „Kampania promocji turystycznej Warmii i Mazur”.
 
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do 8.10.2018 roku.

Tel. (89) 521 69 07, 521 69 00  lub  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.agroturystyka.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx