Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

”Ochrona pszczół – to się opłaca” - zaproszenie na bezpłatną konferencję

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział w Płocku przystąpił do realizacji projektu: ”Ochrona pszczół – to się opłaca”, realizowanego w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  

W ramach operacji, 2 października 2018 r. o godz. 9:45 w sali wykładowej Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Płock, ul. Zglenickiego 42 D, zorganizowana będzie bezpłatna konferencja dla 75 uczestników

Projekt skierowany jest do pszczelarzy, rolników i doradców.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR Warszawa Oddział Płock na terenie gminy lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt:

Grażyna Gołębiewska

MODR Warszawa Oddział Płock ul. Zglenickiego 42 D, tel.: 24/268-60-95,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 września 2018 r.

PROGRAM KONFERENCJI 

Źródło: http://www.mir.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx