Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na szkolenie „Zmiany w opodatkowaniu działalności rolniczej i pozarolniczej”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu organizuje w dniu 9 października 2018 r. (wtorek) w siedzibie Oddziału CDR w Poznaniu przy ul. Winogrady 63, szkolenie nt.: „Zmiany w opodatkowaniu działalności rolniczej i pozarolniczej”. Celem szkolenia jest zapoznanie doradców i rolników z nowymi zasadami rozliczania podatku VAT oraz dobrymi praktykami i konkretnymi przykładami prowadzenia ewidencji przychodów i rozchodów w firmie, jak i gospodarstwie rolnym.

Czas trwania 9.30 – 16.00

Szkolenie jest skierowane do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych oraz rolników.

Szkolenie będzie prowadzone przez doradcę podatkowego Pana Michała Kałużę, właściciela firmy FINexpert.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 45,00 zł od osoby (obiad i serwis kawowy). Opłata dla pozostałych osób wynosi 113,01 zł netto (netto + 23% VAT = 139,00 zł brutto), w tym obiad, serwis kawowy i dydaktyka. W przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych usługa zwolniona z VAT.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 5. października 2018 r. (piątek), e-mailem /skan/: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem: 61 8201971 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Opiekę merytoryczną sprawuje: Oskar Wysocki - tel.: 61 823 20 81 wew. 124, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekę organizacyjną sprawuje: Małgorzata Górecka 61 823 20 81 wew. 133, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
-Harmonogram szkolenia
-Karta zgłoszenia uczestnictwa

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx