Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła III edycja konkursu "Lubuski Włącznik. Lider Biznesu Społecznego"

Jego organizatorem jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze w partnerstwie z regionalnymi mediami oraz Regionalnym Komitetem Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Głównym celem Konkursu jest wspomaganie budowania trwałej pozycji rynkowej podmiotów ekonomii społecznej z terenu województwa lubuskiego poprzez promocję ich działalności i stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu potencjalnych klientów.

Konkurs skierowany jest do podmiotów ekonomii społecznej tj. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni (socjalnych, pracy, inwalidów i niewidomych), spółek non profit, centrów integracji społecznej, które na lokalnym rynku oferują dobre produkty i usługi, a swoimi działaniami w sposób szczególny przyczyniają się do poprawy jakości życia społeczności lub grupy osób na terenie województwa lubuskiego.

Nagrodą główną w konkursie jest internetowa kampania promocyjna. Laureaci konkursu otrzymają wyróżnienie jakości (statuetka) informujące o wysokim poziomie jego produktów i usług oraz zaświadczające o ich pochodzeniu z sektora ekonomii społecznej. Organizator i sponsorzy konkursu przewidzieli również nagrodę-niespodziankę.

Wszyscy nominowani do konkursu zyskują ponadto:

–      promocję w regionalnych mediach oraz na stronach organizatora konkursu;

–      udział w gali kończącej konkurs.

W ramach III edycji Konkursu nagradzane będą podmioty w trzech kategoriach:

  • I kategoria konkursu – Przedsiębiorstwo Społeczne (PS) –  tytuł Lubuskiego Włącznika – Lidera Biznesu Społecznego. Statuetkę oraz bon o wartości 15 tys. zł na kampanię internetową;
  • II kategoria konkursu – Podmiot Ekonomii Społecznej (PES) – zwycięzca  tej kategorii otrzyma tytuł Lubuskiego Włącznika – Lidera Biznesu Społecznego, statuetkę oraz bon o wartości 15 tys. zł na kampanię internetową;
  • III kategoria konkursu – Debiut – zwycięzca  otrzyma statuetkę oraz bon o wartości 5 tys. zł. z przeznaczeniem na dowolnie wybrany przez siebie cel promocyjny.

Zgłaszającymi do konkursu mogą być:

  • podmioty ekonomii społecznej chcące wziąć udział w konkursie,
  • osoby fizyczne z terenu województwa lubuskiego, ceniące usługi zgłaszanego podmiotu,
  • inne podmioty, organizacje, firmy, instytucje chcące wyróżnić wskazane przez siebie podmioty.

Jak zgłaszać:

za pośrednictwem formularzy konkursowych dostępnych w wersji elektronicznej - KLIKNIJ TUTAJ.

Na stronie www.es.lubuskie.pl dostępny jest REGULAMIN KONKURSU - KLIKNIJ TUTAJ, a także formularz w wersji do druku, który można przesłać pocztą tradycyjną na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze.

ZGŁOSZENIA MOŻNA PRZESYŁAĆ DO DNIA 31.10.2018 r.

Źródło: http://lubuskie.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx