Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na XIII Jesienny Jarmark „od pola do stołu”


MODR Warszawa zaprasza do udziału w Jesiennym Jarmarku „od pola do stołu”, który odbędzie się 16 września w naszym Oddziale w Poświętne w Płońsku.

Jesienny Jarmark „od pola do stołu” promuje różne formy przedsiębiorczości wiejskiej, twórczości ludowej oraz gospodarstwa rolne wytwarzające żywność tradycyjną i ekologiczną. Dla miłośnikom ogrodów lub żywności tradycyjnej czy  ekologicznej przygotowaliśmy kiermasz kwiatów, krzewów i starych odmian drzew owocowych lub lokalnych wytwórców żywności.

Zapraszamy!

 Program:

10.00 - 10.30    Uroczyste otwarcie XIII Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu” (scena)
10.30 - 15.30   Konferencja „Produkcja żywności na niewielką skalę  i wprowadzanie jej na rynek w krótkich łańcuchach dystrybucji” (Centrum Edukacyjno-Konferencyjne)
10.30 - 13.00   IX Przegląd Ludowych Zespołów Artystycznych (scena)
13.30 - 14.00   Wręczenie nagród laureatom konkursu IX Przeglądu Ludowych Zespołów Artystycznych (scena)
9.00  - 17.00     

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  informacje w punkcie informacyjnym MODR Oddział Poświętne (wystawa)

9.00 - 17.00    Kiermasze żywności tradycyjnej i ekologicznej, twórczości ludowej, rękodzieła oraz kwiatów, krzewów, drzewek (wystawa)

Zachęcamy  i zapraszamy do udziału w naszym jarmarku.

Posiadamy odpowiednie warunki, zaplecze i trzynastoletnie doświadczenie organizacyjne w realizacji tej imprezy.

Organizatorem XIII Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu”  jest Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku. Jarmark jest realizowany w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, Planu operacyjnego na lata 2018-2019, konkurs nr 2/2018 - Działanie 6: Ułatwianie wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich oraz wymiana i rozpowszechnianie rezultatów działań na rzecz tego rozwoju.

Szczegółowe informacje:

Danuta Bronowska     tel. 23 663 07 26       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zenona Szostek         tel. 23 663 07 23       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paulina Wasiak          tel. 23 663 07 23       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx