Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PRAWO DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - małe firmy, wielkie zmiany. Zaproszenie na cykl spotkań informacyjnych

 
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na cykl spotkań informacyjnych, w trakcie których dowiesz się o zmianach i ułatwieniach w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i prawa zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia MŚP.

Cykl obejmuje ponad 60 spotkań w miastach wojewódzkich i powiatowych w całej Polsce. Uczestnicy dowiadują się na nich o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

Poza Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii i PARP, w akcję zaangażowały się: Ministerstwo Finansów, Inwestycji i Rozwoju, Cyfryzacji, Krajowa Administracja Skarbowa, Pełnomocnik Rządu ds. MŚP, Urząd Zamówień Publicznych, Bank Gospodarstwa Krajowego, Agencja Rozwoju Przemysłu, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych SA, ZUS i Urząd Dozoru Technicznego.

Konferencje z cyklu Prawo do przedsiębiorczości to także doskonała okazja dla właścicieli firm i osób planujących ich założenie, by uzyskać odpowiedzi na konkretne pytania i wątpliwości związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Na każdym ze spotkań uczestnicy mają do dyspozycji strefę informacyjną, w której można porozmawiać o tym, co w praktyce oznaczają zmiany prawa gospodarczego dla przedsiębiorców – począwszy od prawa o działalności gospodarczej i zamówień publicznych, przez ubezpieczenia społeczne i podatki, po sprawy wchodzące w kompetencje dozoru technicznego.

Przedstawiciele PARP odpowiadają ponadto na pytania związane z ofertą wsparcia polskich przedsiębiorstw z funduszy unijnych oraz usługami Centrum Rozwoju MŚP.

Znajdź konferencję w Twojej okolicy!

Źródło: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx