Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Gospodarstwo opiekuńcze – dla seniorów opieka, dla rolników nowe możliwości” - zaproszenie na konferencję

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Radom, przystąpił do realizacji projektu, „Gospodarstwo opiekuńcze – dla seniorów opieka, dla rolników nowe możliwości” w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich PROW 2014 – 2020.

W ramach ww. projektu w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniach: 12 i 28 września 2018r. zostaną przeprowadzone dwie konferencje. Każda z konferencji podzielona będzie  na dwie części:

  1. Sesja plenarno – referatowa dotyczyć będzie:
  • rozwoju gospodarstw opiekuńczych w Polsce na poziomie regionalnym i lokalnym.
  • sieciowania produktów turystyki wiejskiej i zagród edukacyjnych jako formy konkurencyjności
    i innowacyjności na obszarach wiejskich.
  • prawodawstwa w dziedzinach agroturystyki i turystyki wiejskiej.
  1. Panel dyskusyjny dotyczyć będzie:
  • pracy na rzecz wspólnego i indywidualnego sukcesu w turystyce wiejskiej, w ramach którego (seniorzy III wieku) przedstawią swoje prace oraz zaprezentują swoje zdolności wokalno–taneczne.

Projekt skierowany jest do właścicieli gospodarstw agroturystycznych i turystyki wiejskiej, jak również osób zamierzających w ramach prowadzonej już działalności agroturystycznej otworzyć się na nowe możliwości jakimi są Dzienne Domy Pobytu Seniora.  W skład grupy docelowej mogą również wchodzić doradcy terenowi z Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z Oddziału Radom, którzy w późniejszej fazie będą służyć doradztwem w ramach tematyki związanej z operacją.   Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o zgłoszenie się do doradców w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego właściwych ze względu na miejsce zamieszkania lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt tj:

Ewa Stanik

MODR Oddział Radom ul. Chorzowska 16/18

 tel: 48  332-39-63,  48 365 02 06

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DO POBRANIA

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx