Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szacowanie szkód w rolnictwie - zaproszenie na szkolenie w Brwinowie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie serdecznie zaprasza na szkolenie pt. „Szacowanie szkód w rolnictwie”. Szkolenie adresowane jest do pracowników ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych oraz innych zainteresowanych osób. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę z zakresu podstawowych zagadnień dotyczących przepisów ogólnych, obowiązujących dokumentów, oraz szczegółowych wytycznych dotyczących szacowania szkód w rolnictwie spowodowanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi a także z zakresu metodyk szacowania szkód w poszczególnych rodzajach upraw.

Zakres tematyczny szkolenia:

  • Wzory dokumentów stosowanych przy szacowaniu szkód w rolnictwie spowodowanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi.
  • Wytyczne dla Komisji powołanych przez Wojewodę dotyczące ogólnych zasad szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun obsunięcie się ziemi lub lawinę.
  • Metodyki szacowania szkód w poszczególnych rodzajach upraw - zbożach, rzepaku, kukurydzy ( o różnych kierunkach użytkowania), ziemniakach, burakach, łąkach i pastwiskach,  sadach, uprawach roślin warzywniczych oraz poplonach. 

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99,  w terminie 21-22 czerwca 2018. Rozpoczniemy rejestracją uczestników w dniu 21 czerwca o godz. 14.00 a zakończymy w dniu 22 czerwca obiadem. 

Koszt uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu dla pracowników jednostek doradztwa rolniczego i izb rolniczych dla jednej osoby wynosi 150,00 zł brutto (opłata dotyczy jedynie części socjalnej szkolenia  - zakwaterowania i wyżywienia, część dydaktyczna jest bezpłatna).  Koszt uczestnictwa  dla pozostałych uczestników wynosi  529,38 zł/ osobę, (opłata dotyczy części socjalnej oraz dydaktyki).

Należność za udział w szkoleniu należy przekazać na nasze konto:

61 1130 1017 0020 1234 5520 0004 (z dopiskiem zawierającym tytuł szkolenia i nazwiska uczestników) przed terminem szkolenia.


Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie Karty zgłoszenia uczestnictwa pocztą elektroniczną (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr faxu: 22 729 72 91 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów - do dnia 15 czerwca  2018 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.


Osoby do kontaktu:
- w sprawach merytorycznych szkolenia: Beata Filipiak, tel.  22 125 62 13 lub 22 729 66 34 do 38 w 213; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sprawach organizacji i rekrutacji: Janina Dąbrowska, tel.  22 125 62 06 lub 22 729 66 34 do 38 w 206; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

- karta zgłoszenia uczestnictwa

Źródło: http://www.cdr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx