Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na szkolenie „Wykorzystanie dziedzictwa lokalnego do budowy produktu turystyki wiejskiej”


W imieniu Lubelskiego Związku Stowarzyszeń Agroturystycznych zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu pn. „Wykorzystanie dziedzictwa lokalnego do budowy produktu turystyki wiejskiej”. 

Część teoretyczna szkolenia odbędzie się w dniach 19 -20 czerwca 2018 roku w godz. 8.00 – 16.00 w siedzibie Regionalnego Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju „Wokół Bystrej” – Celejów 72A.

Termin wyjazdu studyjnego, w ramach którego uczestnicy odwiedzą obiekty, w których oferta turystyczna oparta jest o dziedzictwo lokalne  zostanie ustalona z uczestnikami szkolenia.
Szkolenie realizowane jest w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”.


Na szkolenie zapraszamy twórców ludowych, właścicieli obiektów noclegowych z terenów wiejskich LSR, twórców i gestorów produktów lokalnych i atrakcji związanych z dziedzictwem lokalnym, lokalni liderzy. Celem szkolenia, obejmującego elementy wykładowe, warsztatowe oraz wyjazd studyjny, jest zbudowanie modelu współpracy między gestorami bazy noclegowej oraz twórcami lokalnymi i właścicielami atrakcji turystycznych bazujących na zasobach dziedzictwa lokalnego.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W związku z powyższym, osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia  13 czerwca 2018  i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres pocztowy Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych, al. Kasztanowa 2, 24-150 Nałęczów.

Formularz zgłoszeniowy

Informacja dotyczaca szkolenia

Źródło: http://www.agroturystyka.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx