Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs im. Jacka Kuronia "Przedsiębiorstwo Społeczne Roku"

W ramach Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia nagradzamy tych, którzy dbają o wysoką jakość produktów i usług, a przy tym z sukcesem łączą działalność ekonomiczną z realizacją ważnych celów społecznych. Organizatorem Konkursu [eS] jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

 Jak mogę się zgłosić do Konkursu [eS]?

Chcąc zgłosić się do konkursu należy wypełnić formularz on-line dostępny tu >

Pytamy w nim o najważniejsze informacje odnośnie przedsiębiorstwa, zatrudnionych osób, oferowanych usług i produktów. Chcemy się dowiedzieć, w jaki sposób udaje Wam się łączyć działalność społeczną z obecnością na rynku, ale też co w Waszej działalności jest specyficznego, ciekawego, wartego opowiedzenia.

Kto może nominować przedsiębiorstwo do Konkursu?

Nominacje może zgłosić osoby fizyczne, osoby prawne, instytucje gospodarcze, jednostki organizacyjne (także samorządowe) oraz wszelkie inne podmioty działające zgodnie z polskim prawem. Aby nominować podmiot do udział w Konkursie należy wypełnić formularz dostępny tu>

Jakie podmioty mogą wziąć udziału w Konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział podmioty, które są na rynku przynajmniej 12 miesięcy i będą miały zamknięty pełen rok obrotowy dokumentacja za rok 2017.  

W Konkursie mogą wziąć udział następujące podmioty:

- organizacje pozarządowe (fundacje i stowarzyszenia) faktycznie prowadzące działalność gospodarczą. Nie jest wystarczający zapis w statucie organizacji o możliwości prowadzenia działalności gospodarczej.

- organizacje pozarządowe (fundacje i stowarzyszenia) prowadzące zakład aktywności zawodowej;

- spółdzielnie pracy, spółdzielnie inwalidów i niewidomych;

- spółdzielnie socjalne osób fizycznych oraz spółdzielnie socjalne osób prawnych;

- osoby prawne i jednostki organizacyjne działające na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego innych Kościołów w Rzeczypospolitej Polskiej, prowadzące działalność gospodarczą i/lub prowadzące zakład aktywności zawodowej;

- spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które nie działają w celu osiągnięcia zysku oraz przeznaczają całość dochodu na realizację celów statutowych oraz nie przeznaczają zysku do podziału między swoich udziałowców, akcjonariuszy i pracowników.

Nagrody

Konkurs [eS] jest okazją do zdobycia nagród finansowych i mentoringu.

Zgłoszenia i nominacje - do 20 czerwca 2018.

Źródło: http://www.konkurs-es.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx