Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomoc dla łódzkich firm w znalezieniu partnerów biznesowych za granicą

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP z województwa łódzkiego? Eksportujesz lub chcesz rozpocząć podbój rynków zagranicznych? Poszukujesz klientów za granicą, np. z Austrii, Niemiec, Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy i Łotwy? Mamy dla takich przedsiębiorców rozwiązanie: od dziś rozpoczynamy bezpłatną rekrutację firm na stronie internetowej biznes.lodzkie.pl
 
 
Projekt „Partnerstwo gospodarcze drogą do internacjonalizacji MŚP województwa łódzkiego”to program wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw z naszego regionu z trzech kluczowych branż:
  • nowoczesny przemysł włókienniczy i mody
  • innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze
  • informatyka i telekomunikacja.
Oferujemy pomoc w zdobyciu nowych klientów na rynku jednego z sześciu krajów: Austrii, Niemiec, Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy i Łotwy.
 
Projekt będzie przebiegał w trzech etapach:
  • do końca września 2018 r. przedsiębiorstwa mogą zgłaszać się i zarejestrować na stronie biznes.lodzkie.pl. Na koniec eksperci ocenią oferty przedsiębiorców z naszego regionu i wybiorą spośród nich maksymalnie 40 firm, które zakwalifikują się do kolejnego etapu. Dla tych uczestników eksperci będą poszukiwali zagranicznych partnerów.
  • w IV kwartale 2018 r. wybrani przez ekspertów uczestnicy projektu oraz dobrane dla nich firmy zagraniczne spotkają się w Łodzi na rozmowach B2B podczas business mixera..
  • w przypadku skutecznego skojarzenia partnerów podczas business mixera, w 2019 r. zabierzemy firmy z Łódzkiego w misję gospodarczą do krajów, z których pochodzą zainteresowane współpracą podmioty.
Pytania odnośnie projektu można kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić: 42 663 36 00. Rejestracja firm do projektu na stronie https://biznes.lodzkie.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx