Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Związek Rzemiosła Polskiego wspólnie z Ogólnopolską Komisją Złotniczo-Jubilerską zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Złotników „Złoto i Srebro w Rzemiośle 2018”

Związek Rzemiosła Polskiego wspólnie z Ogólnopolską Komisją Złotniczo-Jubilerską zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Złotników „Złoto i Srebro w Rzemiośle 2018”. Konkurs odbędzie się w ramach programu GOLD EXPO Targi Złotniczo-Jubilerskie w dniach 4 - 6.10.2018 r. w Warszawie w hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (informacja, Regulamin oraz karta zgłoszeniowa w załączniku).

Organizatorzy zapraszają również do zgłaszania kandydatur do kolejnej edycji nominacji do honorowego tytułu Złotnika Roku 2018 i Medalu Św. Eligiusza. Medal Świętego Eligiusza wraz z tytułem Złotnika Roku jest przeznaczony dla rzemieślnika złotnika-jubilera, który wyróżnia się wysokimi umiejętnościami zawodowymi, działalnością w organizacji rzemiosła i na rzecz integracji środowiska rzemieślników złotników i jubilerów oraz który uczestniczy w procesie szkolenia i doskonalenia zawodowego. Kandydatury rzemieślników złotników i jubilerów mogą zgłaszać Izby Rzemieślnicze oraz branżowe cechy (po jednym kandydacie). Warunki przekazujemy w załączonych materiałach.

Wyróżnienie zostanie wręczone w czasie  GOLD EXPO Targi Złotniczo-Jubilerskie, które odbędą się w dniach 4 -6.10.2018 r. w Warszawie w hali Expo XXI.

Regulamin konkursu: RegulaminZŁOTOiSREBROwRZEMIOSLE2018

Ankieta Medal św. Eligiusza 2018: Ankieta, Medal św.Eligiusza,2018

Źródło: https://zrp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx