Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XVIII edycja konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w etapie regionalnym XVIII edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Zasady uczestnictwa określają regulaminy kategorii konkursu zamieszczone na stronie internetowej Samorządu  Województwa Mazowieckiego oraz na stronie internetowej Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego www.produktyregionalne.pl. Można tam znaleźć również karty zgłoszeniowe. Zainteresowani konkursem winni wysłać wypełniony formularz na adres: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa  lub pocztą elektroniczną na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .  

Ostatecznym terminem nadsyłania zgłoszeń jest 28 maja 2018 r. Rozstrzygniecie etapu regionalnego XVIII edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” nastąpi 9 czerwca 2018 r. w Pomiechówku, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Sikorskiego, ul. Ogrodowa 6, rozpoczęcie o godz. 10:00. Tego dnia uczestnicy konkursu przywożą zgłoszone produkty i przedstawiają je komisjom konkursowym do oceny. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się tego samego dnia, bezpośrednio po zakończeniu prac komisji konkursowych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem: (22) 59 - 79 - 116, bądź drogą elektroniczną na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Regulamin potrawy

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx