Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Twój startup w Targach Kielce”

Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce rozpoczyna pierwszy w tym roku konkurs „Twój startup w Targach Kielce”. Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego, które posiadają ciekawy projekt biznesowy i poszukują partnerów biznesowych do zrealizowania go. Nagrodą jest możliwość wystawienia się na wybranych wydarzeniach targowych na samodzielnym stoisku (lub stoisku dzielonym z innym startupem) bez ponoszenia kosztów wynajmu powietrzni targowej.

Obecnie ogłaszamy nabór na Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, które odbędą się w Targach Kielce w dniach 22-25 maja. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży tworzyw sztucznych w Polsce, znane i rozpoznawalne także za granicą. Obecność ponad 800 wystawców z 36 krajów oraz wielu gości zwiedzających wystawę umożliwia pozyskanie ciekawych kontaktów biznesowych oraz potencjalnych kontrahentów.

Aby wziąć udział w targach PLASPOL, należy złożyć formularz zgłoszeniowy w terminie do 15 maja:

w formie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w formie oryginału drogą pocztową lub osobiście na adres:
Centrum Obsługi Inwestora, Urząd Miasta Kielce
Strycharska 6, 25-659 Kielce
pok. 706,

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://www.invest.kielce.pl/stoisko-w-targach-kielce-2018-5

Procedura konkursowa jest bardzo prosta a organizatorzy konkursu dokładają wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Liczymy na to, iż Państwo jako startupy opuścicie targi w przekonaniu, iż warto było poświęcić na nie swój czas.

Źródło: https://www.swietokrzyskie.pro/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx