Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lekcja o Funduszach Europejskich – ruszył nabór, zgłoś swoją szkołę

19 lutego ruszyła rekrutacja szkół ponadpodstawowych do udziału w akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II”. Do udziału w akcji mogą zgłaszać się szkoły ponadpodstawowe i gimnazja z obszaru Polski Wschodniej, czyli następujących województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Na lekcjach uczniowie dowiedzą się m. in. tego, w jaki sposób Fundusze Europejskie mogą im pomóc w przekuciu ich pomysłu na realny i rentowny biznes. Wszystko to za sprawą niestandardowych materiałów lekcyjnych – filmów oraz komiksu, które na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przygotował Organizator.

Akcja obejmie 100 oddziałów (klas) w każdym z województw (w sumie 500 klas). Jedna szkoła może zgłosić maksymalnie dwa oddziały. Udział w akcji jest bezpłatny. 

Poznaj szczegóły wydarzenia

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.lekcjaofunduszach-zglosSzkole.pl

Zgłoszenia przyjmowane są od 19 lutego do 14 marca 2018 r.

Z uwagi na limit miejsc Organizator zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia rekrutacji.

Źródło: https://www.polskawschodnia.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx