Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Seminarium w Poznaniu pt. „Potencjał i szanse rozwoju na rynku kanadyjskim”

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu oraz Biuro Radcy Handlowego Ambasady Kanady w Warszawie zapraszają na Seminarium pt. Potencjał i szanse rozwoju na rynku kanadyjskim, które odbędzie się w siedzibie Urzędu w dniu 27 lutego 2018 r. w godz. 10:00-13:30.

Seminarium skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców i instytucji otoczenia biznesu zainteresowanych współpracą gospodarczą z partnerami kanadyjskimi. W programie znajdą Państwo wystąpienia przedstawicieli Ambasady Kanady w Warszawie na temat bieżącej współpracy gospodarczej polsko-kanadyjskiej, prawnych aspektów działalności, ze szczególnym uwzględnieniem zapisów Kompleksowej Umowy Gospodarczo-Handlowej

UE – Kanada (tzw. Umowa CETA). Ponadto, zaprezentowane zostaną kwestie logistyczne eksportu do Kanady czy też kontekst kulturowy w biznesie. Przedstawiciele polskich Ministerstw, tj. Technologii i Przedsiębiorczości, Finansów oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedstawią zagadnienia związane z nowymi możliwościami wynikającymi z Umowy CETA, reguły pochodzenia towarów, czy wreszcie znaczenie w/w umowy z punktu widzenia handlu rolno-spożywczego pomiędzy Polską i Kanadą. Szczegółowy program znajduje się w załączniku.

Adres wydarzenia: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, Sala posiedzeń nr 1 (parter).

Udział w Seminarium jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają tłumaczenie wystąpień.

Uprzejmie prosimy o przesłanie e-maila potwierdzającego udział na adres Wielkopolskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne: 0-61 62 66 269 /0-61 62 66 262 w terminie do 22 lutego br.

Agenda - 724.47 kB

Źródło: https://www.umww.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx