Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Skorzystaj z funduszy RPO WiM na lata 2014-2020

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne, które odbędą się 22 lutego oraz 1 marca 2018 roku.

22 lutego 2018 roku zaplanowano spotkanie „Fundusze Europejskie na rozwój przedsiębiorstw-aktualne nabory wniosków”.

Skierowane jest do osób chcących rozwinąć swoją firmę oraz przedsiębiorców chcących skorzystać z dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 w Hotelu Młyn w Elblągu (ul. Kościuszki 132). Zgłoszenia przyjmowane są do 19 lutego 2018r. WIĘCEJ INFORMACJI

Z kolei 1 marca odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne „Przegląd możliwości otrzymania wsparcia w ramach Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej: Interreg Południowy Bałtyk i Interreg Europa oraz Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa: Polska-Rosja”.

Skierowane jest do przedstawicieli wszystkich instytucji z podregionu elbląskiego, którzy są zainteresowani uzyskaniem informacji na temat możliwości otrzymania wsparcia w ramach omawianych programów.

Spotkanie potrwa w godzinach 10-12.45 w Hotelu Młyn w Elblągu (ul. Kościuszki 132). Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lutego 2018 roku. WIĘCEJ INFORMACJI

Informacji udziela: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu, tel. (55) 620-09-13/14/16, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.warmia.mazury.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx