Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Chcemy czystego powietrza. Podpisz Apel!

Apeluję o walkę ze smogiem!

W ostatnim czasie w Polsce wzrosła świadomość zagrożenia. Wiemy, jak bardzo szkodzi nam smog. Problem dostrzegli nawet politycy - to nasz wspólny, ogromny sukces! Rok temu rząd ogłosił program walki ze smogiem. Najważniejszym pierwszym krokiem jest wprowadzenie norm jakości węgla, czyli wycofanie z rynku m.in. odpadów węglowych, które najbardziej nas trują. Niestety czekamy już długo, a działania wciąż nie widać. Daj znać ministrowi, że pamiętamy o obietnicy i oczekujemy walki ze smogiem!

                   

Zanieczyszczenie powietrza zagraża każdemu, ale przede wszystkim dzieciom. To one są najbardziej narażone na zachorowania i to im należy się bezpieczna przyszłość. Nikt z nas nie chce, żeby przyszłe pokolenia żyły w świecie, w którym każdy oddech truje. Mamy moc, żeby do tego nie dopuścić, ale minister energii musi nas bardzo wyraźnie usłyszeć: działanie jest potrzebne TERAZ!

PODPISUJĘ!

Najwyższy czas, aby minister energii spełnił obietnicę i zadbał o nasze zdrowie. Pomóż nam zmobilizować ministra Tchórzewskiego do działania i podpisz apel - niech będzie nas mnóstwo! W końcu każdy z nas ma prawo oddychać zdrowym powietrzem, prawda?

Źródło: Informacja prasowa Greenpeace

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx