Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie informacyjne w Starogardzie Gdańskim: „Wsparcie na założenie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 11 stycznia 2018 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich.

W programie spotkania m.in.:

  • wprowadzenie do Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
  • możliwości uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej z działania 5.6 RPO WP,
  • wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Lokalnej Grupy Działania „Chata Kociewia",
  • pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej z Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+,
  • udział w certyfikowanych kursach zawodowych, językowych i komputerowych dla osób zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji z działania 5.5 RPO WP,
  • możliwości skorzystania ze staży i kursów zawodowych umożliwiających zdobycie doświadczenia zawodowego i podjęcia pracy z działania 5.2.2 RPO WP,
  • udział w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych dla osób zatrudnionych w MŚP z Krajowego Funduszu Szkoleniowego,
  • pożyczki na kształcenie - nieoprocentowana pomoc zwrotna z działania 4.1 PO WER,
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania: 
Spotkanie odbędzie się w czwartek 11 stycznia 2018 r. w godz. 11:00 – 14:10 w Urzędzie Miasta Starogard Gdański, przy ulicy Gdańskiej 6 (sala konferencyjna nr 101).

Zgłoszenia:
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 728 486 436.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. 

Projekt jest współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014 – 2020.

Do pobrania:
1. Formularz zgłoszeniowy
2. Program spotkania

Źródło: https://pomorskiewunii.pomorskie.eu/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx