Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowa konferencja pt. „Znaczenie pszczoły miodnej w produkcji rolniczej i leśnictwie”.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku i Nadleśnictwo Płońsk organizują 8 grudnia 2017 r. międzynarodową konferencję pt. „Znaczenie pszczoły miodnej w produkcji rolniczej i leśnictwie”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Edukacyjno-Konferencyjnego naszego Ośrodka w Płońsku przy ul. H. Sienkiewicza 11.

Omawiane będą następujące zagadnienia: znaczenie pszczół w środowisku leśnym; wyroby mikrobiologiczne poprawiające kondycję rodzin pszczelich;  produkty pszczele, ich właściwości i zastosowanie w profilaktyce chorób cywilizacyjnych oraz zostanie przedstawiony Krajowy Program Wsparcia Pszczelarstwa. Ponadto zaprezentowane zostanie pszczelarstwo w Rosji,  nowe trendy w produkcji pasiecznej oraz restytucja – program powrotu bartnictwa do kompleksów leśnych na Białorusi.

Na stoiskach w holu CE-K swoje oferty zaprezentują firmy:

  • ProBiotics Polska
  • Z.P.H.U. Sprzęt Pszczelarski Andrzej Kokoszka
  • Świat Pszczół Paweł Szafran
  • Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń

Szczegółowe informacje:
Krzysztof Lech, Dorota Paluch
23 663 07 13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

P R O G R A M

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx