Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza 26 września 2017r. na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój biznesu w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie spotkania omówienie m.in.

 - wsparcie dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

 -  omówienie aktualnie ogłaszanych konkursów dla przedsiębiorców;

 -  wsparcie pożyczkowe na rozwój firmy;

-  indywidualne konsultacje ze specjalistą ds. funduszy UE.

Miejsce i termin spotkania: 

Spotkanie odbędzie się 26 września 2017 r. (wtorek) w Gdyni w siedzibie Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Olimpijskiej 2, sala A  parter w godz. 12:00-14:30.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub zgłoszenie telefoniczne pod nr (58) 32 33 106 do dnia 25 września 2017 roku.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 

Z powodu ograniczonej liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.


Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020

 Do pobrania:

1.  Formularz zgłoszeniowy

2.   Program szkolenia

Źródło: http://www.slaskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx