Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Śląskie - zaproszenie na spotkania dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów PROW na lata 2014 – 2020

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniach dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów PROW na lata 2014-2020.

Podczas spotkań zostaną omówione niżej wymienione tematy:  

1. Zasady rozliczania operacji typu „Gospodarka wodno - ściekowa” oraz operacji typu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2. Ocena postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz zasady konkurencyjności wydatków w ramach PROW 2014-2020.                                

3. Kary administracyjne za naruszenie przepisów o zamówieniach publicznych oraz zasad konkurencyjności wydatków w ramach PROW 2014-2020.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:     

- 28 września 2017 r. – Katowice (Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, ul. Dąbrowskiego 23, Sala Kolumnowa).                                                 

- 17 października 2017 r. – Częstochowa (Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, ul. Ks. Kard S. Wyszyńskiego 70/126, sala konferencyjna),                                                                                                            

- 18 października 2017 r. – Bielsko-Biała (Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie - Oddział w Bielsku-Białej, ul. Gen. M. Boruty-Spiechowicza 24 , sala na IV piętrze),                                                                            

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko uczestnika, numer kontaktowy, adres e-mail oraz wybrane miejsce i termin spotkania. Termin przesyłania zgłoszeń upływa w dniu 22 września 2017 roku. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie termin zgłoszenia.                    

Dodatkowe informacje na temat spotkań można uzyskać pod nr telefonu (32) 77 40 549 lub (32) 77 40 545.

Program spotkania

Źródło: http://slaskie.ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx