Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie informacyjne w Olsztynie "Szkolenia i kursy – szansą na nowe możliwości rozwoju zawodowego skierowane do osób dorosłych"

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Szkolenia i kursy – szansą na nowe możliwości rozwoju zawodowego skierowane do osób dorosłych

Termin i miejsce szkolenia

23 sierpnia 2017 r. w godzinach 10.00–13.30 
Hotel Park, Al. Warszawska 119, Olsztyn

Program szkolenia

Na spotkanie zapraszamy osoby dorosłe (zarówno bezrobotne, jak i pracujące) z województwa warmińsko-mazurskiego zainteresowane pozyskaniem dofinansowania na:

1. kursy i szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji zawodowych,

2. kursy i szkolenia prowadzące do uzyskania kompetencji zawodowych,

3. kwalifikacyjne kursy zawodowe,

4. kursy umiejętności zawodowych.

Warunki uczestnictwa

  • przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Olsztynie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 sierpnia 2017 r. godz. 15:00.
  • potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie nas o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na szkoleniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa.
Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Więcej informacji

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie:
Tel. 89 512 54 82/83/85/86, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pliki do pobrania

Agenda spotkania

Źródło: http://rpo.warmia.mazury.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx