Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Top Start-up Polski Wschodniej 2017: Młodzi Mają Głos!

TOP Start-up Polski Wschodniej 2017 zogniskuje uwagę potencjalnych inwestorów, administracji samorządowej czy państwowej, ekspertów i dziennikarzy na najciekawszych pomysłach start-upów z Polski Wschodniej.

Nadzwyczajną po temu okazję stworzy odbywający się równolegle IV Wschodni Kongres Gospodarczy, na którym spodziewać się trzeba co najmniej 1300 uczestników. To realna możliwość licznych kontaktów dojrzałych już przedsiębiorstw z formującymi się dopiero, nowatorskimi inicjatywami czy spółkami.

I ta właśnie szansa leży u podstaw idei TOP Start-up Polski Wschodniej – formy zapełniania informacyjnej i marketingowej luki, pobudzenia zainteresowania, ułatwienia relacji między oboma środowiskami. Bo że coś na tych polach szwankuje, słychać w Polsce od lat...

ZGŁOŚ SWÓJ START-UP

TOP Start-up Polski Wschodniej 2017

Weź sprawy we własne ręce i zaprezentuj swe pomysły. Nawiąż kontakty z potencjalnymi inwestorami i partnerami biznesowymi. Zwróć na siebie uwagę mediów. Stwórz sobie możliwość wsparcia organizacyjnego, kompetentnego mentoringu, stabilnego finansowania czy prostej ścieżki komercjalizacji swoich rozwiązań.

Co planujemy?

  • Jak to się zaczyna? Najlepsze autoprezentacje start-upów z Polski Wschodniej (3-5-minutowe „wizytówki”)
  • Networking Zone – miejsce spotkań z inwestorami i potencjalnymi partnerami, a także okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług
  • Debaty panelowe z udziałem ekspertów, przedsiębiorców i młodych start-upowców
  • Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze start-upy Polski Wschodniej 

TOP Start-up Polski Wschodniej

TOP Start-up Polski Wschodniej 2017- Twoja szansa na rozwój biznesu!

  1. Zgłoś swój start-up*
  2. Zakwalifikuj się do finałowej 10
  3. Zaprezentuj swój pomysł na Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku
  4. Zostań TOP Start-up Polski Wschodniej 2017!

* w konkursie biorą udział start-upy działające w jednym z pięciu województw: podlaskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim, lubelskim oraz świętokrzyskim

Zgłoszeń do udziału w TOP Start-up Polski Wschodniej 2017 można dokonywać za pośrednictwem formularza - do 3 września 2017 r.

Źródło: http://www.wschodnikongres.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx