Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

1-2 lipca Jarmark Średniowieczny w Garncarskiej Wiosce

W dniach 1 i 2 lipca przeniesiemy się w Garncarskiej Wiosce w klimat średniowiecznych czasów. Ponad 40 osób założy nad rajskim stawem obóz rycerski, a wszyscy pracownicy Garncarskiej Wioski, Funduszu Lokalnego, Fundacji NIDA i wolontariusze będą ubrani w średniowieczne stroje.

Dla dzieci przygotowane zostały gry, konkursy i zabawy. Będzie strzelanie z łuku, celtyckie tańce i pieczenie podpłomyków na rozgrzanych kamieniach. Na straganach będzie można zakupić m.in.  stroje średniowieczne, zabawki, wyroby zielarskie, rajski miód. W alembiku wytwarzany  będzie olejek zapachowy. W Rajskim Ogrodzie będzie można odkrywać z przewodnikiem tajemnice roślin biblijnych.

Gospoda „Ptasie radio” zaprasza na potrawy z kwiatami jadalnymi.  Wieczorem w jarzębinowym amfiteatrze odbędzie się koncert poezji śpiewanej.

Zapraszamy całe rodziny na wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia. To będzie piękny początek wakacji.

Źródło: http://garncarskawioska.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx