Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

Zapraszamy do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Już po raz trzeci nagrodzimy polskie firmy, które wyróżniają się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Prestiżowy certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobędą liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.  Wyniki tegorocznej edycji Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłosimy w marcu 2016 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to promocja najlepszych polskich firm!

„Przedsiębiorstwo Przyszłości” to ogólnopolski konkurs i program certyfikacji przedsiębiorstw, który odbywa się cyklicznie od 2013 roku (w tym roku organizujemy już III edycję konkursu). Celem Programu jest identyfikowanie i promowanie firm, które wyróżniają się na rynku nowoczesnym stylem zarządzania, dynamicznym rozwojem, innowacyjnością oraz inwestowaniem w kapitał ludzki. W Programie mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na certyfikat i godło promocyjne „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.
 
Szansę na uzyskanie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy nowoczesne, inwestujące w kapitał ludzki, innowacyjne, patrzące w przyszłość, ukierunkowane na rozwój. Certyfikat to prestiż, promocja, zaufanie rynku, marka solidnego pracodawcy, wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, świadectwo nowoczesności, potencjału, innowacyjności, orientacji na rozwój.
 
Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej (do pobrania poniżej). Zgłoszenia i ankiety przyjmujemy w terminie do 11 grudnia 2015 roku. Zgłoszenie i ankietę należy przesłać zarówno drogą elektroniczną (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), jak i pocztą tradycyjną: Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, ul. Warszawska 1/9, 41-200 Sosnowiec. W przypadku drogi tradycyjnej (pocztowej) o przyjęciu zgłoszenia decyduje data stempla pocztowego, a nie data dostarczenia zgłoszenia do siedziby organizatora.

Dodatkowe informacje:

Folder informacyjny do pobrania - kliknij

Czasopismo promujące laureatów do pobrania - kliknij

Regulamin do pobrania - kliknij


Kontakt z organizatorem:

+48 32 747-26-03

kom. +48 607-035-169

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx