Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyły zapisy na wydarzenia w ramach V EKMŚP!

 

Pragniemy poinformować, że uruchomiliśmy zapisy na poszczególne wydarzenia V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 12-14 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
 

 
Zachęcamy do wyboru interesujących Państwa paneli i sesji tematycznych. Wystarczy zalogować się na swoje konto za pośrednictwem strony https://rejestracja.ekmsp.eu/system/login. Następnie ze znajdującego się po lewej stronie MENU należy wybrać zakładkę ZAPISY i wskazać preferowane przez siebie punkty programu. Osoby, które do tej pory się jeszcze nie zarejestrowały, będą mogły zapisać się na wydarzenia Kongresu w trakcie procesu rejestracji.
 
Przez trzy dni będzie można uczestniczyć w dyskusji o szansach i barierach stojących przed mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Liczne sesje panelowe, warsztaty, spotkania z przedstawicielami środowisk gospodarczych oraz ekspertami z kraju i zagranicy – tak przedstawia się piąta edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

Źródło: http://www.ekmsp.eu/pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx