Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Własny biznes lub jego rozwój? Przeczytaj e-booka i zgarnij fundusze europejskie na firmę

Fundusze europejskie i biznes to równanie z gwarancją sukcesu. Przekonaj się i sięgnij po nasz bezpłatny e-book. Znajdziesz w nim praktyczne informacje o dofinansowaniu nowej lub istniejącej firmy.

Czy wiesz, że najczęściej odpowiadamy na pytanie o dofinansowanie własnego biznesu z funduszy europejskich?

Nic dziwnego. Pierwsza firma jest kuszącą ofertą dla wszystkich, którzy poszukują własnej drogi do zatrudnienia. Na jej atrakcyjność wpływa zewnętrzne dofinansowanie. W przejściu na swój rachunek pomagają bowiem fundusze europejskie, ale nie tylko.

Nasz krótki i bezpłatny przewodnik odpowiada na pytanie ze wstępu. Pokazuje wachlarz możliwości finansowania Twojej firmy. Podpowiada, gdzie znajdziesz środki na rozkręcenie własnego biznesu. Wreszcie porządkuje Twoją wiedzę na temat dofinansowania założenia działalności gospodarczej.

Dodatkowo w e-booku znajdziesz przepis na sukces w staraniach o dofinansowanie rozwoju już istniejącego biznesu. Mówimy tu głównie o środkach unijnych, ale pokażemy Ci również alternatywę. To pieniądze z budżetu państwa lub inicjatywa aniołów biznesu.

Pobierz e-booka

Źródło: http://info.rpo.lubelskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx