Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dowiedz się, jak dostać unijną dotację na rozwój swojej firmy

Ekspansja na rynkach zagranicznych, nowe innowacje czy rozwój działalności badawczo-rozwojowej – na to mogą liczyć już niebawem małopolscy przedsiębiorcy. Już dziś zapraszamy na spotkania informacyjne, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej o tym, na jakie wsparcie mogą liczyć firmy z regionu jeszcze w tym roku dzięki środkom unijnym. Warto się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

W spotkaniach mogą wziąć udział przedsiębiorcy z mikro, małych i średnich firm – przypominamy jednak, że obowiązują wcześniejsze zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Najbliższe daty, miejsca i tematy spotkań można znaleźć poniżej.

Oferta funduszy pożyczkowych:

  • 27 lutego 2018 – Kraków – zapisy

Oferta wsparcia szkoleniowo-doradczego (małopolskie bony rozwojowe):

  • 26 lutego 2018 – Nowy Sącz – zapisy
  • 1 marca 2018 – Kraków – zapisy
  • 5 marca 2018 – Tarnów – zapisy
  • 6 marca 2018 – Chrzanów – zapisy
  • 7 marca 2018 – Nowy Targ – zapisy
Nie możesz wziąć udziału w szkoleniu, a masz pytania? Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami punktów informacyjnych funduszy europejskich. Działają one w pięciu miastach regionu (w Krakowie, Chrzanowie, Tarnowie, Nowym Targu i Nowym Sączu). Więcej informacji na temat możliwości skorzystania ze środków unijnych można znaleźć również na stronie www.rpo.malopolska.pl

Źródło: https://www.malopolska.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx