Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie informacyjne w Płocku "Fundusze Europejskie dla osób fizycznych zainteresowanych uruchomieniem działalności gospodarczej"

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości otrzymania wsparcia na uruchomienie własnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem środków w ramach Funduszy Europejskich.

Informacje o spotkaniu:

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości otrzymania wsparcia na uruchomienie własnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem środków w ramach Funduszy Europejskich. W trakcie spotkania omówione zostaną możliwości dofinansowania zarówno dla osób niepracujących, jak również dla osób zatrudnionych, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą jako dodatkową formę aktywności zawodowej.

Spotkanie dostosowane jest do osób niepełnosprawnych ruchowo. W przypadku specjalnych potrzeb osób niepełnosprawnych, prosimy o wypełnienie punktu 2 w ankiecie zgłoszeniowej. Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.mazowia.eu adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub dostarczenie osobiste do LPI  w Płocku.

Termin i miejsce spotkania

28 listopada 2017 roku (w godzinach 10.00 – 12.30)
Kolegialna 19, sala 105
09-400 Płock

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce, w którym prowadzone będzie spotkanie informacyjne, dostosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym.

Po zakończeniu spotkania informacyjnego zapraszamy na indywidualne konsultacje ze Specjalistami ds. funduszy europejskich mazowieckiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

Organizatorem spotkania informacyjnego jest:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku,

Kolegialna 19,

09 - 400 Płock,

tel.: 022 542 27 14, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Program:

  • Wsparcie na założenie działalności gospodarczej z Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
  • Pozostałe możliwości otrzymania wsparcia na założenie działalności gospodarczej: Program Rozwoju Obszarów Wiejskich, mikropożyczki, program Wsparcie w starcie.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Źródło: http://mazowia.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx