Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Obudź w sobie przedsiębiorczość” - spotkania informacyjne w Gdańsku dotyczące zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na 2 spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz przygotowania biznesplanu przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W ramach cyklu odbędą się dwa spotkania:

22 listopada - „Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"

W programie spotkania m.in.:

  • możliwości uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej
    oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych w ramach projektów dofinansowanych
    z Funduszy Europejskich,
  • wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowych Urzędów Pracy oraz inne możliwości wsparcia przedsiębiorców,
  • pożyczki na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 – Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+.

29 listopada - „Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi"

W programie spotkania m.in.:

  • wprowadzenie do tematyki biznesplanu,
  • warsztaty z częścią praktyczną – szczegółowa  analiza struktury wniosku o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej na przykładzie Urzędu Pracy,
  • biznesplan krok po kroku - warsztaty z częścią praktyczną – szczegółowa analiza struktury biznesplanu oraz wniosku o pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Terminy i miejsce spotkań:

Spotkania organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku  odbędą się w środy 22 listopada 2017 r. oraz 29 listopada 2017 r. w godz. 10:00-13:00, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ul. Okopowej 21/27 (sala 133c na I piętrze).

Zgłoszenia:
Aby wziąć udział w spotkaniach należy przesłać wypełnione formularze zgłoszeniowe na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zgłosić udział telefoniczne do dnia 21 października 2017 r. pod numerem telefonu 58 32 68 147/152.

Celem zdobycia pełnej wiedzy z zakresu zakładania działalności gospodarczej oraz przygotowania biznesplanu zaleca się wzięcie udziału w całym cyklu spotkań.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.

Liczba miejsc ograniczona.

Udział w spotkaniach informacyjnych jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy na spotkanie informacyjne: „Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"

2.  Program spotkania: „Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"

3.  Formularz zgłoszeniowy na spotkanie informacyjne: „Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi"

4. Program spotkania: „Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi"

Źródło: https://www.woj-pomorskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx