Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gry i zabawy edukacyjne online dla dzieci - propozycje Akademii NASK na czas przerwy od zajęć w szkołach

Gry i zabawy edukacyjne online dla dzieci, poradniki o bezpiecznym internecie dla rodziców – to propozycje przygotowane przez Akademię NASK na czas przerwy od zajęć w szkołach.

Internet to ogromne wsparcie w tym trudnym czasie. Pozwala na pracę zdalną, naukę, daje dostęp do kultury, umożliwia rozmowy z bliskimi. Sieć i nowe technologie oferują nam wartościowe narzędzia, ale warto wiedzieć, jak bezpiecznie z nich korzystać.
 
– Nasze życie w dużej mierze przeniosło się teraz do internetu. Dysponujemy wieloma narzędziami cyfrowymi, które ułatwiają nam załatwianie codziennych spraw. Korzystajmy jednak z tych możliwości w sposób odpowiedzialny. Nasza akcja zainicjowana przez Akademię NASK ma pomóc, głównie rodzicom, w tym, aby poprzez zabawę z dziećmi uczyć je dobrych praktyk korzystania z internetu – powiedział dyrektor NASK PIB dr inż. Kamil Sitarski.
 
 
źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx