Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rekrutacja wystawców na Targi Podmiotów Ekonomii Społecznej

Rozpoczynamy rekrutację wystawców na Targi Podmiotów Ekonomii Społecznej odbywające się w tym roku w ramach V Mazowieckich Spotkań z Ekonomią Społeczną  - 13 września br. (piątek) w Warszawie w Centrum Handlowym Blue City (al. Jerozolimskie 179, poziom -1, przy fontannie).

Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie formularza zgłoszeniowego przesłanego e-mailem (w formacie .PDF) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 23 sierpnia 2019 r.

Lista zakwalifikowanych wystawców i lista rezerwowa zostaną umieszczone na stronie internetowej www.es.mcps-efs.pl - nie później niż 28 sierpnia 2019 r.

Uwaga: Podmiot, który przesłał zgłoszenie i został zakwalifikowany na targi nie może zrezygnować z uczestnictwa później niż  na 5 dni roboczych przed datą ich rozpoczęcia. Rezygnacja z uczestnictwa następuje  wyłącznie w formie pisemnej.

Informacje organizacyjne dot rekrutacji - w pliku: Targi PES_Blue City 2019_zaproszenie do rekrutacji (poniżej).

ZałącznikWielkość
Microsoft Office document icon Targi PES_Blue City 2019_zaproszenie do rekrutacji.doc 2.54 MB
Microsoft Office document icon Targi PES_Blue City 2019_formularz zgloszeniowy.doc 125 KB

Źródło: http://es.mcps-efs.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx