Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Branża ochrony środowiska spotyka się w Poznaniu

Innowacje w ochronie środowiska, zrównoważona gospodarka odpadami, system kaucyjny, rozszerzona odpowiedzialność producenta, a także gospodarka obiegu zamkniętego – to tylko wybrane tematy, które będą omawiane podczas targów POL-ECO-SYSTEM.

Od ponad 30 lat podczas POL-ECO SYSTEM mają miejsca biznesowe spotkania branży komunalnej i ochrony środowiska. To podczas tych targów profesjonaliści zawierają kontakty, a wystawcy prezentują najnowsze produkty, usługi i rozwiązania. W tym roku targi POL-ECO-SYSTEM odbędą się w dniach 9-11 października.

Szeroki zakres tematyczny

Tematyka zagospodarowania odpadów, ich recyklingu i wymogów, jakie stoją przed właścicielami instalacji do przetwarzania odpadów będzie miała ważne miejsce podczas tegorocznych targów. Kompleksowo omawiane będą zagadnienia związane z rozszerzoną odpowiedzialnością producentów, systemem kaucyjnym, a także gospodarką obiegu zamkniętego. Podczas POL-ECO SYSTEM poruszone zostaną również tematy dotyczące gospodarki wodno-ściekowej i melioracyjnej, odnawialnych źródeł energii, rozwiązań służących zachowaniu porządku na ulicach i chodnikach miejskich oraz technologie utrzymania czystości w gminach.

Profesjonalni zwiedzający

Targi POL-ECO-SYSTEM są najważniejszym miejscem spotkań przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów oraz reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji bezpośrednio związanych z branżą ochrony środowiska i gospodarką komunalną. Targi odwiedzają przedstawiciele przedsiębiorstw
m. in.: gospodarki komunalnej, gospodarki odpadami, energetycznych, ciepłowniczych
i wodociągowych, a także utrzymania zieleni miejskiej.

Innowacyjne rozwiązania

Ekspozycję targów tworzy grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, odnawialnych źródeł energii, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wodno-kanalizacyjnej, ochrony powietrza, czyli rozwiązań dedykowanych samorządom. Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują w Poznaniu to przegląd najnowszych ekologicznych trendów oraz technologiczne nowinki dla każdej gałęzi przemysłu, a także rozwiązania z zakresu adaptacji do zmian klimatu.

Wartościowe wydarzenia merytoryczne

O tym, że targi POL-ECO-SYSTEM to istotne miejsce do spotkań i wsłuchanie się w głos branży, świadczą także liczne konferencje. Również w tym roku nie zabraknie tematów najbardziej nurtujących branżę. Targi zostaną poprzedzone Dniem Informacyjno-Szkoleniowym Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (8.10.2019). W trakcie 31. Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM będą miały miejsce uroczystości Jubileuszu 30-ecia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, lidera systemu finansowania projektów ekologicznych w naszym kraju.

Zapraszamy do uczestnictwa w największych i najważniejszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targach ochrony środowiska!

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM odbędą się w dniach 9-11 października 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

www.polecosystem.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx