Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapisz się na szkolenie: inwestycje chroniące wody przed zanieczyszczeniami azotanami. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 8 stycznia

ARiMR zaprasza na szkolenie z obsługi wniosków w ramach operacji „Inwestycje mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych”. Zgłoszenia tylko do 8 stycznia 2019 roku. Szkolenie przeznaczone jest dla doradców oraz osób wypełniających wnioski w ramach takiego wsparcia.

Szkolenia poprowadzą pracownicy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy przedstawią zasady przyznawania pomocy oraz wymagania dotyczące dokumentacji aplikacyjnej w przypadku ubiegania się o przyznanie takiej pomocy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 stycznia 2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie nie więcej, niż dwóch osób reprezentujących jeden podmiot.

Miejsce i termin szkolenia:
Centrala ARiMR; ul. Poleczki 33; 02-822 Warszawa.
10 stycznia 2019 r. godz. 9:00 - 14:00 sala A 014A (parter).
Organizator nie zapewnia noclegów, ani wyżywienia.

W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w takim szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji kolejnych spotkań szkoleniowych.

Źródło: https://www.arimr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx