Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaposzenie na szkolenie - wyjazd studyjny „OZE jako element ograniczania niskiej emisji”

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza na szkolenie nt.
„OZE jako element ograniczania niskiej emisji”.
Cel szkolenia:Zwiększenie udziału zainteresowanych stron we wdrażaniu inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.
Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach
Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu

Projekt ma na celu zmianę postaw mieszkańców obszarów wiejskich w odniesieniu do utylizacji odpadów. Zmniejszenie niskiej emisji może odbyć się m.in. poprzez wzrost świadomości o szkodliwości spalania odpadów w sposób nieodpowiedni, w warunkach gospodarstw domowych. Projekt naświetla też możliwości międzysektorowej współpracy w zakresie rozwiązań umożliwiających/sprzyjających redukcji niskiej emisji. Z tego punktu widzenia grupa docelowa i ostateczni odbiorcy mogą stanowić bardzo szeroką rzeszę mieszkańców i podmiotów z obszarów wiejskich.

Szkolenie jest skierowane do doradców i specjalistów Ośrodka Doradztwa Rolniczego, przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, pracowników jednostek samorządowych, nauczycieli szkół rolniczych i leśnych oraz mieszkańców wsi i przedsiębiorców z terenu województwa Wielkopolskiego.

Seminarium odbędzie się w siedzibie CDR, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63 oraz w gminach Przykona i Kazimierz Biskupi.

Termin seminarium – 16-18 października 2017 r.

Szkolenie finansowane z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, w ramach umowy DOW/12/2017 z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2016-2017, w ramach konkursu nr 1/2017.

Kartę zgłoszenia oraz Informację o uczestniku formy edukacyjnej (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; pod nr fax: 61061820197 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

Osoby do kontaktu:
- w sprawach merytorycznych i organizacyjnych: Przemysław Lecyk/Grzegorz Cetner – CDR O/Poznań,
Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 61 8232081 wew. 124; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania

informacja o szkoleniu: pobierz plik

karta zgłoszeniowa: pobierz plik

harmonogram szkolenia: pobierz plik


Źródło: http://www.europeapolska.republika.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx