Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Śląskie - szkolenie dla gmin i powiatów z zakresu procedur kontroli w ochronie środowiska

Wydział Ochrony Środowiska zaprasza na bezpłatne szkolenie „Kontrola podmiotów z zakresu przestrzegania i stosowania przepisów o ochronie środowiska, w tym sprawozdawczości do Marszałka Województwa Śląskiego”

Szkolenie jest skierowane do pracowników jednostek samorządu terytorialnego – głównie powiatów i gmin. Zgodnie z prawem ochrony środowiska starosta oraz wójt, burmistrz lub prezydent miasta sprawują kontrolę przestrzegania i stosowania przepisów o ochronie środowiska w zakresie objętym właściwością tych organów.

Szkolenie odbędzie się 7 kwietnia 2017 r. (w godzinach od 9.00 do 13.00) w Sali Kolumnowej w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przy ul. Henryka Dąbrowskiego 23 w Katowicach.

Udział w szkoleniu będzie możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu poprzez wysłanie (na wskazany adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) wypełnionego formularza. W przypadku dodatkowych pytań należy skontaktować się z pracownikiem Wydziału Ochrony Środowiska – p. Sylwią Golonką pod numerem telefonu: (32) 77 40 736.

Program szkolenia

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx