Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Turystyka wiejska dla niepełnosprawnych" - zaproszenie na szkolenie

W dniach 20 - 22 września 2020 roku w województwie lubelskim odbędzie się trzecie trzydniowe szkolenie organizowane przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" w ramach realizacji zadania publicznego pt. "Turystyka wiejska dla niepełnosprawnych" dofinansowane przez Ministerstwo Rozwoju.

Podczas ostatniego podumowującego szkolenia, zostaną doprecyzowane warunki uczestnictwa w produkcie ,,Obiekty przyjazne niepełnosprawnym’’ z uwzględnieniem różnych rodzajów niepełnosprawności.

Informacje dodatkowe
Uczestnikom szkolenia w ramach projektu zapewnia się bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.  
O wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszenia. Każda osoba zgłaszająca swój udział otrzyma informację dotyczącą zakwalifikowania na szkolenie pocztą elektroniczną.
Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (może być w wersji elektronicznej - word).

Liczba osób uczestniczących w szkoleniu jest ograniczona.

Karta Zgłoszeniowa - word

Karta Zgłoszeniowa - pdf

Źródło: https://agroturystyka.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx