Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza tegoroczna edycja konkursu Agro-Eko-Turystycznego „Zielone Lato”

To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych w województwie warmińsko -mazurskim konkursów, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą obiekty turystyki wiejskiej z Warmii i Mazur.

Ideą przedsięwzięcia jest wyróżnienie oraz promocja najlepszych obiektów turystycznych. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach: gospodarstwa gościnne (wypoczynek u rolnika), gospodarstwa gościnne (wypoczynek na wsi) oraz zagrody edukacyjne Warmii i Mazur.

Zainteresowane udziałem w „Zielonym Lecie” obiekty można zgłaszać (również droga elektroniczną) do 2 maja 2019r. – wyłącznie na zamieszczonym poniżej „arkuszu zgłoszenia obiektu”.

Łączna wartość nagród finansowych nie przekroczy 25 tys. zł.
- nagroda I stopnia – 4 tys. zł, 
- nagroda II stopnia – 3 tys. zł, 
- nagroda III stopnia - 1 tys. zł.

Informacji w sprawie konkursu udziela Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, tel. 521 69 07 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
1. Regulamin konkursu Agro-Eko-Turystycznego „Zielone Lato” 2019,
2. Arkusz zgłoszenia obiektu,
3. Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na udział w konkursie,
4. Uchwała zarządu województwa warmińsko-mazurskiego w sprawie powołania komisji konkursowej.

Źródło: https://www.warmia.mazury.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx